Jednadvacetiletá

14 September 2010

Což mi připomíná, že mám dnes narozeniny. Kromě toho, že půjdu dnes do banky a vyšetřit si zrak, to bude absolutně normální den.Bylo to krásné a bylo toho dost. Jedině otřepanou frází by se dalo shrnout letošní léto. Mohla bych jmenovat stovky věcí, které se mi během léta přihodily, ale nějak se mi nechce. Pravdou je, že nebýt toho, že chci své přátele pomocí tohoto blogu updateovat o svém životě v Istanbulu, zrušila bych ho. Ale ani to není vlastně určující. Ruku na srdce, kolik znáte jednadvacetiletých dívek, které si píšou blog (a které si kvůli němu koupily vlastní doménu a skoro každého půl roku si na něm svépomocí mění vzhled…)?

Což mi připomíná, že mám dnes narozeniny. Kromě toho, že půjdu dnes do banky a vyšetřit si zrak, to bude absolutně normální den. Už jsem z toho asi vyrostla. A proto abych poslechla svého kamaráda, který mi ráno napsal:

pri tejto prilezitosti Ti prajem dostatok vôle vykašlať sa na zvyčajné bilancovanie, ktoré je uplne zbytocne,

posílám jenom do éteru jednu veselou písničku pro dnešní slunečný den.

Zkrátka a dobře, je mi dvacet jedna let.

4 comments

 1. michal September 14, 2010

  vsetko naj a urcite pis :) dobre sa to cita…

 2. Ivy September 14, 2010

  děkuju… ale to víš, dobře se čte hodně věcí;-)

 3. Hortenzia September 19, 2010

  :* hlavne také s kopou obrázkov ;)

 4. JSifalda September 20, 2010

  Rozhodně by byla škoda, kdybys přestala psát sem na blog. Své čtenáře by si o hodně připravila ;-) ..Nevím, zda je to vůbec už vhodné, nebo dokonce nevychované, ale rád bych ti ještě opožděně popřál hodně štěstí a úspěchu ve všech oblastech tvého života ;-)

post a comment