Šokující věci, které zas tak překvapivé nejsou, ale přesto jsem se lekla

9 September 2010

Dostala jsem svého druhého padáka! Nové vedení PPF Media, nové poměry, nová strategie. I tak by mi ale smlouva za dva týdny skončila, tak jen škoda těch peněz… Každopádně opět velmi, velmi nepříjemný pocit to byl.

motiv

Šokující události minulého týdne:

1. Vízum do Turecka bude!
2. září se mi konečně podařilo zajet na tureckou ambasádu kdesi v lesích u Prahy a zažádat si o vízum do Turecka, protože můj pobyt tam překračuje 90 dnů, na které vízum nepotřebujete, a navíc, prý všichni Erasmus studenti jedoucí do Turecka musí vízum mít .

Vysvětlení, proč jsem si zažádala o vízum teprve dvacet dní před odletem, najdete zanedlouho v samostatném článku…

2. Dostala jsem svého druhého padáka!
Nové vedení PPF Media, nové poměry, nová strategie. I tak by mi ale smlouva za dva týdny skončila, tak jen škoda těch peněz… Každopádně opět velmi, velmi nepříjemný pocit to byl.

3. Šéfredaktor FUTUROOMu naše můj blog!

“Tak tady máte hodnocen Vaší praxe u nás.”
-“Děkuju moc.”
“Ale o tom konci na svůj blog nepište.”
(WTF?!?!?!?!?! Nééé.) “Ne, nebojte.”

“Dělal jsem si srandu, samozřejmě o tom napsat můžete.”
-“Je mi jasné, že se nad mým blogem zase rád zasmějete.”

No co vám mám povídat, nedělá to dobrotu.

4. Náhody forever!
Na Istanbul Bilgi University jedou studovat ještě další dvě studentky z fakulty. Já mám narozeniny 14. září. Jaká je pravděpodobnost, že jedna holka bude mít narozeniny 13. září a ta druhá holka 16. září??? Neuvěřitelné.

5. Nedostala jsem koleje na istanbulské univerzitě!
31. srpna jsem se kromě toho, že mě propustili z práce, dozvěděla i o tom, že do 16. srpna jsem měla poslat nějakou zálohu za koleje na nějaký účet. Zajímavé, že nepřišel žádný email, ani žádná zmínka někde na Internetu. Ale tak mohla jsem taky odpovědět na ten confirmation email, či co to bylo…

6. V metru jsem potkala nevěstu se ženichem i svatebčany!
Podivný výskyt svateb pokračuje, po půlnočním příchodu čerstvých novomanželů celých ještě ve svatebním na bratislavskou diskotéku přichází nevěsta se ženichem i do pražského metra. A kde je potkám příště, v letadle?

4 comments

 1. fremy September 12, 2010

  Až přijde doba, kdy začnou objevovat můj blog lidi, které nechci, aby jej četli, začnu cenzurovat. Dodnes nebyla nutnost, až na pár výlevů pocitů – tajemství má přeci každý a až tak dobře skrývat neumím. Ale vědět o tom, že v zaměstnání se baví nad mými žvásty by to asi nedělalo dobrotu :D Připadal bych si jako nahý.

 2. Ivy September 12, 2010

  No já tady těch výlevů mám víc, tak ještě že ta moje polonahá fotka už zmizela:-D

 3. #13 September 13, 2010

  Ale to je škoda, ne? :D

 4. Jitka September 13, 2010

  Pokaždé, když vstaneš z prachu, vstaneš silnější…, je to tak, prostě tomu věř. A taky máš kolem sebe lidi, kteří Tě zachytí, když budeš padat do propasti, těsně nad dnem:-)

post a comment