Studentka se válela po schodech FSS

4 December 2009

Ve středu odpoledne spadla ze schodů Fakulty sociálních studií jedna ze studentek oboru Mezinárodní vztahy. Slečna naštěstí vyvázla bez vážnějších zranění. Studenka druhého ročníku Mezinárodních vztahů scházela po schodech dolů, když v tom jí nejspíš uklouzla noha a ona se tak svalila až do dalšího patra. Nikdo další zraněn nebyl, sama studentka vyvázla jen s […]


Ve středu odpoledne spadla ze schodů Fakulty sociálních studií jedna ze studentek oboru Mezinárodní vztahy. Slečna naštěstí vyvázla bez vážnějších zranění.

Studenka druhého ročníku Mezinárodních vztahů scházela po schodech dolů, když v tom jí nejspíš uklouzla noha a ona se tak svalila až do dalšího patra. Nikdo další zraněn nebyl, sama studentka vyvázla jen s pár škrábanci a modřinami na všech končetinách. Největší škodu tak utrpěl nejspíš notebook dotyčné, který majitelka při pádu upustila na zem.

“Viděl jsem ji, jak vybíhá z posluchárny, v minisukni a v kozačkách na vysokém podpatku. Asi měla na spěch a to se jí nevyplatilo,” vysvětluje nehodu její spolužák, jeden z očitých svědků události. Další ze studentů, který však nechtěl být jmenován, se smíchem dodává: “Všiml jsem si, že nás všechny na schodech předbíhá taková vysoká holka s velkou těžkou taškou přes rameno, snad aby jí neujal vlak, a pak se najednou neudržela na podpatcích rovnováhu a ze schodů spadla. Ten pád vypadal sice ošklivě, ale i legračně, protože ta slečna měla minisukni.” Sama studentka se k celému incidentu nechtěla vyjadřovat, podle ostatních studentů se však po pádu odbelhala na záchod, kde propukla v hlasitý pláč. Správce budovy Fakulty sociálních studií komentoval případ slovy: “A právě kvůli takovým studentkám, jsme nainstalovali do budovy výtahy.”

3 comments

 1. Wyder December 4, 2009

  Tak tohle me vazne pobavilo… Super :)).

  Ps: Pokud je to realny pribeh tak preji brzke vyleceni vsech sramu…

 2. ta-k December 5, 2009

  nepříjemné

 3. Ivy December 6, 2009

  Je to reálné… a nepříjemné;-) Děkuji, šrámy už se mi zahojily…

post a comment