Střípek z mé bývalé práce

7 February 2013

Už s touto firmou nemám nic společného, ale přesto jsem pyšná na to, když jsem viděla, že obrázek na prvním místě, který jsem designovala, měl největší počet interakcí na Facebooku v rámci českých společností.

painting

Nerada někde zveřejňuju, kde pracuju, i když tady na blogu už párkrát proběhlo, co v té práci dělám. Ne, že bych se za tu firmu styděla, ale dokud se není čím chlubit, tak proč jít s kůží na trh. V aktualním vydání magazínu Marketing&Media je však zajímavý článek Z českých značek získaly loni na Facebooku nejvíc interakcí příspěvky Bigbrands, na který mě upozornil bývalý šéf. Už s touto firmou nemám nic společného, ale přesto jsem pyšná na to, když jsem viděla, že obrázek na prvním místě, který jsem designovala, měl největší počet interakcí na Facebooku v rámci českých společností. Přesněji řečeno má ten obrázek do dnešního dne nějakých 33 000 interakcí, z toho 18 000 lajků. Oujé bejby, to už je něco! Z grafického hlediska to sice není žádný progresivní obrázek, je to však velké zadostiučinění vidět, že nějakým způsobem má moje práce smysl, že si žije svým vlastním životem a že stojí za povšimnutí. A z toho mám radost.
A stejně velkou radost jsem měla i když se tato firma dostala do Top 10 v kategorii E-shop soutěže Křišťálová lupa. Přece jen jsem tehdy celý rok její stránky designovala sama. Ale to už je jiný příběh…

P.S. Ostatní posty mé společnosti v článku M&M vznikly, až po mém odchodu z firmy.

post a comment